دستگاه UPS

دستگاه یو پی اس

منبع تغذیه اضطراری (UPS) دستگاهی است که به رایانه اجازه می دهد در صورت از دست رفتن منبع تغذیه اولیه، حداقل برای مدت کوتاهی کار کند. دستگاه های یو پی اس نیز از نوسانات برق محافظت می کنند.

یک یو پی اس حاوی باتری است که وقتی دستگاه از منبع اصلی فقدان برق را حس می کند، وارد می شود. اگر کاربر نهایی در حال کار بر روی کامپیوتر باشد، زمانی که UPS از قطع شدن برق اطلاع می‌دهد، زمان دارد داده‌هایی را که روی آن کار می‌کند ذخیره کند و قبل از تمام شدن منبع تغذیه ثانویه (باتری) از آن خارج شود. وقتی تمام برق تمام شود، هر داده ای در حافظه دسترسی تصادفی (RAM) رایانه شما پاک می شود. هنگامی که نوسانات برق رخ می دهد، یک یو پی اس جریان برق را قطع می کند تا به کامپیوتر آسیب نرساند.

یو پی اس در مرکز داده
هر یو پی اس AC ورودی را از طریق یکسو کننده به DC تبدیل می کند و آن را با یک اینورتر دوباره تبدیل می کند. باتری ها یا فلایویل ها انرژی را ذخیره می کنند تا در خرابی برق از آن استفاده کنند. یک مدار بای پس برق را در اطراف یکسو کننده و اینورتر هدایت می کند و بار IT را روی برق ورودی یا برق ژنراتور اجرا می کند.

در حالی که سیستم‌های UPS معمولاً طراحی‌های تبدیل دوگانه، تعاملی خطی و آماده به کار نامیده می‌شوند، این اصطلاحات به‌طور متناقضی استفاده شده‌اند و سازندگان آن‌ها را متفاوت اجرا می‌کنند: حداقل یک سیستم هر یک از سه حالت را مجاز می‌کند. کمیسیون بین المللی الکتروتکنیکی ( IEC ) اصطلاحات فنی توصیفی بیشتری را در IEC Std اتخاذ کرد.

قیمت یو پی اس

دستگاه های یو پی اس با توجه به میزان توانی که دارند، قیمتگذاری می شوند.

قیمت یو پی اس مورد نظر خود را می توانید از طریق لیست زیر مشاهده کنید. در خال حاظر یو پی اس فاراتل و یو پی اس فاران ، با کیفیت ترین  قوی ترین یو پی اس های موجود در ایران هستند که مورد تایید کارشناسان و رضایت مصرف کنندگان قرار گرفته اند.

دستگاه یو پی اس فاراتل ، دستگاه یو پی اس فاران

12 87 50 88 – 021

دستگاه UPS فاراتل

دستگاه UPS فاران