باتری یو پی اس صبا باتری

باتری UPS صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری : کارخانه صبا باتری ، این هلدینگ یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری UPS در خاورمیانه است که از شهرت و اعتبار درجه یک برخوردار است. این شرکت متشکل از 4 کارخانه بزرگ تولید کننده انواع محصولات می باشد. این شرکت با نزدیک به 40 سال سابقه در تولید انواع باطری یو پی اس مفتخر است محصولات خود را با استانداردهای بین المللی عرضه شده در بازارهای داخلی و خارجی معرفی نماید. شرایط باعث شد کارخانه صبا باتری در سال 1355 کارخانه دیگری را برای تولید انبوه برای صادرات به کشورهای خارجی راه اندازی کند تا علاوه بر تامین نیازهای داخلی اقدام کند.

12 87 50 88 – 021

باتری UPS صبا باتری یکی از پرطرفدار ترین باتری های صنعتی در خاورمیانه است زیرا با استفاده از تکنولوژی های تولید به روز و مطابق استاندارد های جهانی، دستگاه های پیشرفته و مرغوب ترین مواد اولیه، باتری یو پی اس صبا را تولید می کند و با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

باتری UPS صبا در ولتاژ های 2 ، 6 و 12 درتکنولوژی های تولید متفاوتی تولید می شوند، که به شرح زیر می باشد:

باتری 12 ولت صبا باتری : تکنولوژی تولید سیلد ساکن VRLA

باتری 2 ولت صبا باتری : تکنولوژی تولید اسیدی OPZS

باتری 2 ولت صبا باتری : تکنولوژی تولید سیلد ساکن VRLA

باتری 6 ولت صبا باتری : تکنولوژی تولید سیلد ساکن

قیمت باتری یو پی اس صبا

قیمت باتری یو پی اس صبا را می توانید از طریق سایت ما مشاهده کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق باتری یو پی اس صبا را در اختیارتان قرار دهند.

توجه داشته باشید به دلیل اینکه کارخانه صبا باتری تنها کارخانه تولید باتری یو پی اس در بخش دولتی است، باتری یو پی اس صبا را با مناسب ترین قیمت در مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد.

لازم به ذکر است، قیمت های ثبت شده در سایت و یا قیمت هایی که توسط کارشناسان به شما اعلام می شود، بدون دریافت باتری کهنه است و شما می توانید باتری فرسوده را به ما تحویل دهید و باتری یو پی اس صبا که یکی از برترین باتری های صنعتی است، با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

خرید باتری UPS صبا باتری

برای خرید باتری UPS صبا باتری می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

توجه داشته باشید، خرید باتری یو پی اس از اهمیت بالایی برخوردار است و باید قبل از خرید، از کارشناسان مشاوره تخصصی گرفت تا بتوان باتری یو پی اس مناسب با مجموعه را خریداری کرد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که قبل از ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلعات فنی و مناسب را دریافت کنید تا بتوانید به درستی خرید باتری UPS صبا باتری را انجام دهید.

به هنگام خرید باتری یو پی اس صبا باتری ، به تاریخ تولید باتری توجه فراوانی داشته باشید، زیرا تاریخ تولید باتری UPS صبا باتری بیانگر سلامت صفحات باتری استن، برای آنکه بتوانید باتری UPS صبا را با تاریخ تولید جدید و سطح کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید، می توانید از نمایندگی باتری یو پی اس صبا خرید خود را انجام هید تا مطمئن ترین و با کیفیت ترین خرید را تجربه کنید.

شما می توانید در هر نقطه از کشور ایران که حضور دارید، با شماره زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، زیرا کارشناسان ما باتری UPS سفارش داده شما را به تمام نقاط کشور، در کمترین زمان ارسال می کنند.

باتری یو پی اس صبا باتری : باتری 12 ولت یو پی اس صبا باتری ، باتری 2 ولت OPZS صبا باتری

کاربرد باتری یو پی اس

به دلیل وجود باتری یو پی اس در آمپر ها و ولتاژ های متنوع، می توان از آنها در مجموعه های متفاوتی استفاده کرد، در نتیجه برای خرید و استفاده از باتری یو پی اس در مجموعه خود بهتر است اطلاعات فنی متناسب با مصرف برق مجموعه را از کارشناسان دریافت کنید و سپس باتری مورد نیاز خود را خریداری کنید.

کاربرد باتری یو پی اس :

  • اتاق سرور
  • پالایشگاه ها
  • نیروگاه ها
  • مخابرات

باتری 12 ولت یو پی اس صبا

باتری 2 ولت OPZS صبا باتری

نگهداری از باتری یو پی اس

هنگام نصب یک یو پی اس، کاربر باید محل نصب واحد را تعیین کند تا به بهترین نحو از تجهیزات فناوری اطلاعات در اتاق محافظت کند. توصیه می شود یو پی اس در محیطی با دمای کنترل شده مشابه کاربرد مورد نظر نصب شود. UPS نباید در نزدیکی پنجره های باز یا مناطقی که حاوی مقادیر زیادی رطوبت هستند قرار گیرد و محیط باید عاری از گرد و غبار زیاد و دودهای آلوده باشد.

12 87 50 88 – 021

نحوه اتصال باتریUPS به دستگاه یو پی اس به چه صورت است؟

اگر شما در یک مجموعه عظیم حضور دارید و میخواهید برای دستگاه ها، تجهیزات و اطلاعات حساس خود یک سیستم پشتیبانی برق راه اندازی کنید، باید بدانید علاوه بر دستگاه و باتری UPS به یک فضای مناسب برای نگهداری باتری ها نیاز دارید، این فضا می تواند کابینت باتری، رک مونت و …. باشد.

به هنگام نصب و راه اندازی سیستم پشتیبان برق، ابتدا باتری ها داخل کابینت قرار میگیرند و توسط کابل های مخصوص به صورت سری و یا موازی به یک دیگر متصل می شوند، در نهایت یک کابل مثبت و یک کابل منفی باقی می ماند که این دو به کابینت باتری متصل می شود و از کابینت باتری، یک کابل با سوکت مخصوص مانند سوکت اندرسون به دستگاه یو پی اس متصل می شود.

باتری 2 ولت سیلد صبا باتری

باتری 6 ولت صبا باتری